Топ-100

Інтернет магазин взуття для дітей і підлітків

     Вітаємо Вас в магазині KAPITOSHKA.cv.ua . 

 

            Вибір дитячого взуття – справа не проста. Дитяча ніжка постійно росте і розвивається. Неякісне взуття може призвести до небажаних захворювань. Для того щоб не нашкодити дитині, необхідно вибирати взуття, яке відповідає медичним вимогам і віку дитини.

       Дитяче взуття повинне бути зручним, на досить товстій, гнучкій і негладкій підошві. Взуття повинно бути виготовленим з натурального і одночасно дихаючого матеріалу. Таке взуття допомагає правильно рости і розвиватися ногам дитини.

     KAPITOSHKA.cv.ua – спеціалізований магазин з продажу дитячого і підліткового взуття. У нашому магазині в широкому ассортименті представлена тільки якісна продукція провідних виробників взуття для дітей , а саме : ShagoVita (Білорусь), Ren-But (Польща), Берегиня (Україна), Befado (Польща), Emel (Польща), Vitaliya (Україна),  Floare/Kapika (Молдова), Dawid (Польща) і т.д., репутація яких, враховуючи їх багаторічне  перебування на ринку дитячого взуття, ні в кого не викликає сумнівів.

        Всі товари представлені на сторінках интернет-магазину є в наявності, оскільки, як Ви бачите, він створений на основі реального магазинаНаші продавці завжди будуть раді надати Вам допомогу в підборі потрібного розміру вподобаних Вам модельок взуття. Ми зацікавлені в тому, щоб Вашим діткам було комфортно і зручно ходити у взутті купленому в нашому магазині.    

Приємних покупок !!!

Гарантія повернення або обміну товару на протязі 14 дней 100 % наявність товару Безкоштовна доставка для замовлень від 2000 грн.