Топ-100

ПИТАННЯ ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ЗАДАЮТЬСЯ ПОКУПЦЯМИ

ПИТАННЯ ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ЗАДАЮТЬСЯ ПОКУПЦЯМИ

ПИТАННЯ

ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ЗАДАЮТЬСЯ ПОКУПЦЯМИ ДИТЯЧОГО ВЗУТТЯ ШАГОВІТА

 

Що вибрати: взуття на шнурках , « липучках » чи інших застібках ?

Дитяче взуття зі шнурками дозволяє краще фіксувати ногу дитини , що особливо важливо в період формування стопи , а також допомагає дитині розвивати дрібну моторику рук. Взуття з «липучкою» робить процес надягання більш простим і швидким , добре регулюється по повноті. Застібка - пряжка фіксує взуття ремешкового типу , може бути елементом прикраси. Застібка -блискавка використовується в демісезонного і зимовому взутт1 .

Чому в утепленому взутті для дошкільно-шкільного віку ми не використовуємо утеплювач в частині п'яти ?

Відсутність «голої п'яти» - пряме порушення технологічних вимог , так як вона охороняє п'яту дитину від натирання . На теплозахисні властивості взуття це не робить ніякого впливу , тому що на п'яті практично немає теплових рецепторів , вона не мерзне і не потіє .

Чому поряд з гладкою шкірою використовується нубук і велюр ?

Ці матеріали більш міцні , прості у догляді , на них менш помітні дефекти , що утворюються при носінні взуття. І пам'ятайте: кращі друзі взуття - креми , розпилювачі і водовідштовхувальні спреї .

Чому не можна доношувати дитяче взуття ?

Коли дитині купують нове взуття , вона його розношується під себе. Якщо взуття «передається спадково» і одягається на «другі ноги» , то ніжки нового власника будуть формуватися за разношенним взуттям. І коли говорять , що «... доношувати взуття - означає зіпсувати ногу » , - це насправді так .

Що таке ортопедичне взуття ?

 Це взуття спеціальної форми і конструкції , що виготовляється за призначенням лікаря - ортопеда для дітей , чиї ніжки мають деяку деформацію , дефекти або функціональну недостатність . Для запобігання можливих деформацій стоп здорової дитини в період формування і активного зростання її стопи повинно використовуватися профілактичне взуття . Прикладом такого взуття є дитяче взуття ShagoVita .

2018-03-13 16:37:59
0
948

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами