Топ-100

Дитяче мембранне взуття Kapika

Дитяче мембранне взуття Kapika

МЕМБРАННЕ ВЗУТТЯ

 

  У природи , як відомо , немає поганої погоди , і це прекрасно знають наші діти , які готові веселитися і гуляти при будь-яких погодних умовах. Але слова відомої пісні - кожна погода благодать - є істиною тільки в тому випадку , якщо дитина відповідно одягнена і , що важливо , взута . Мембранне взуття Капіка , завдяки своїм унікальним властивостям , дозволяє зберегти комфортний мікроклімат для ніг дитини і є кращим вибором для осені та слякотної зими .

 

Що ж таке мембранне взуття ?

 

    Це взуття з мембраною . Мембрану неможливо побачити - вона надійно закрита верхнім текстильним шаром і внутрішнім шаром підкладки . У першу чергу мембрана це високотехнологічний мікропористий матеріал , який завдяки своїм унікальним властивостям виконує дві основні функції:

 

затримує воду яка надходить ззовні ,

виводить водяну пару і природні випаровування тіла зсередини.

В одному і в другому випадку мова йде про воду в тому чи іншому її стані , і читач природно задається питанням: чим же обумовлені такі унікальні , але в той самий час суперечливі властивості мембрани ? Відповідаємо : вся справа в розмірі , розмірі найдрібніших пір мембранного матеріалу , які настільки малі , що навіть дрібні частки води не здатні проникнути всередину. У свою чергу молекули пари , не пов'язані поверхневим натягом , з легкістю проходять крізь мембрану , зберігаючи комфорт і сухість дитячих ніжок.

 

 

Мембрана сформована всередині черевика у вигляді панчохи , і, як правило , не доходить до самого верху взуття , захищаючи ногу тільки в тому місці , де це дійсно необхідно , а саме в її нижній частині. На розмір мембранної вкладки також впливають і конструктивні особливості моделі - місце кріплення язичка , наявність блискавок та інші характеристики . Звичайно ж , наївно буде вважати, що мембрана захистить ногу від води , яка проникає через верхній край взуття - в цьому випадку рідина залишається блокованою всередині і самим розумним рішенням у даному випадку буде , природно , правильна сушка.

 

Мембрана вільно випускає водяну пару і природні випаровування тіла - саме випускає , але ніяк не « висмоктує ». Відведення пари відбувається завдяки фізичному процесу відомому нам з курсу фізики під терміном « дифузія » , тобто процес перенесення матерії або енергії з області з високою концентрацією в область з низькою концентрацією .

 

 

     Всередині взуття формується мікроклімат , для якого характерна температура і вологість , відмінні від умов навколишнього середовища. У процесі активного використання концентрація водяної пари (природних випарів тіла) всередині черевика ще більш посилюється. Відповідно до закону рівноваги природні сили прагнуть зрівняти умови всередині і зовні , таким чином , частинки пари природним шляхом переміщуються зсередини взуття назовні , забезпечуючи нозі комфорт і сухість .

     Важливо розуміти , що відведення пари в теплу і суху погоду буде на порядок швидше , ніж в мокру і сиру . Чим більше різниця температур і вологості , тим, природно , і вище швидкість переміщення частинок. Тому не варто дивуватися , якщо в самий дощовий з осінніх днів після прогулянки ви з подивом виявили , що ніжки у дитини не досить сухі - різниця між внутрішнім мікрокліматом і зовнішніми умовами виявилася недостатньо велика і швидкість відводу пари зменшилася. З іншого боку , опинившись в мембранному взутті після прогулянки по дощовому парку в , скажімо , сухому теплому приміщенні , відведення пари прискорюється в рази і комфортні відчуття повертаються. Точно за таким принципом здійснюється природна регуляція мікроклімату і при активному використанні мембранного взуття : дитина бігає , температура і вологість всередині черевика наростають і все сильніше « виштовхують » вологу.

     Всім відомо , що людина гостріше відчуває холод в сиру і мокру погоду. Так вологі дитячі ніжки миттєво замерзають , і малюк може застудитися - а ніжки взуті в мембранне взуття Капіка довго залишаються сухими , а значить і теплими. Мембранне взуття зберігає тепло шляхом виведення вологи , але не варто забувати , що вибір шкарпеток також дуже важливий. Ми не рекомендуємо носити мембранне взуття з 100%- вовняними шкарпетками . Звичайно ж , шерсть чудово утримує тепло , але в той же час вона так само швидко вбирає з навколишнього середовища вологу і утримує її , тим самим зводячи унікальні властивості мембранного взуття нанівець. Кращим « компаньйоном » для мембранного взуття будуть шкарпетки з комбінованих матеріалів або так звана термобілизна. Мембранне взуття , за умови активного використання , можна носити до мінус 10 градусів , а разом з термобілизною і в більш холодні зимові дні .

     Щоб мембрана « дихала » потрібно регулярно доглядати за взуттям - запечатаний брудом верхній текстильний шар не тільки псує зовнішній вигляд взуття , а й блокує випаровування , тому чистка та своєчасний догляд необхідні. Ми рекомендуємо використовувати для догляду за взуттям спеціальні спреї , які не тільки підвищать водовідштовхувальні властивості тканини , а й захистять її від стійкого забруднення . Чистити взуття слід сухою м'якою щіткою , при необхідності скористайтеся губкою , змоченою в теплому мильному розчині. Сушити мембранне взуття , втім , як і будь-яке інше , потрібно щільно набивши газетним папером в сухому провітрюваному приміщенні. Ні в якому разі не сушіть взуття на батареї або поблизу джерел тепла.

 

13/03/2018 10:21:53
0
1560

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами