Топ-100

ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ ШАЛУНІШКА ОРТОПЕД

ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ ШАЛУНІШКА ОРТОПЕД

Шалунішка ОРТОПЕД - це анатомічне профілактичне дитяче взуття

призначене для правильного формування стопи дитини, профілактики виникнення плоскостопості та плосковальгусної деформацій, іншими словами, запобігання патологій у розвитку ніжок у дітей. Використання дитячого взуття «Шалунішка ОРТОПЕД» попередить розвиток будь-яких патологій у малюка, полегшить втому при тривалій ходьбі, зніме навантаження з хребта.

Дитяче ортопедичне взуття "Шалунішка ОРТОПЕД" не є медичним взуттям для ніг, що володіє лікувальними ортопедичними властивостями, а є анатомічним, профілактичним дитячим взуттям, призначеним для попередження паталогій у дітей, формування зводу стопи дитини і профілактики виникнення плоскостопості.

Ортопеди стверджують, що період від 8 місяців до півтора років таїть у собі найбільшу небезпеку в розвитку небажаних деформація стопи. Адже саме в цей період малюк робить свої перші самостійні кроки. Будь-яка мама знає, що кроки ці спочатку ще дуже несміливі, а вже потім малюка не зупинити :)

Різкий перехід від повзання на невпевнену, а потім швидку ходьбу і біг дає колосальне навантаження на хребет малюка, його тазостегнові суглоби, м'язи, вестибулярний апарат. Величезну роль у цьому перерозподілі відіграє взуття.

Дитячі ніжки, тільки-тільки навчилися ходити, рівно тримати тіло у вертикальному положенні, ще дуже м'які і еластичні. А отже, ще не зміцнівши, вони вже повинні справлятися з таким неймовірним навантаженням! Ось тут-то в ролі надійного помічника і вступає в гру ортопедичне взуття.

Як переконатися, що ви тримаєте в руках правильне ортопедичне взуття, якеа дійсно буде справжнім другом здоровому розвитку ніжок і ні в якому разі не перешкодою?

Ось основні параметри, на які обов'язково потрібно звернути увагу:

 

  • широка передня частина - носок моделі не здавлює пальці і передню половину стопи,
  • обов'язкова наявність супінатора (підтримуючий вкладиш посередині внутрішньої сторони стопи),
  • анатомічна устілка,
  • невеликої стійкий каблук,
  • жорсткий задник, щоб добре зафіксувати п'яту (верхній край задника повинен бути прокладений м'яким валиком).

Всі ці ознаки поєднує в собі ортопедичне взуття лінії "Шалунішка ОРТОПЕД". У  черевичках і дитячих туфлях Шалунішка дитина не буде "косолапити", тому що спеціалісти ТМ Шалунішка надали завищеному заднику оригінальну конструкцію, а також необхідну жорсткість. Коефіцієнт жорсткості витриманий з математичною точністю, і є необхідним і достатнім для відсутності дискомфорту і активної профілактики.

Переваги ортопедичного взуття для дітей «Шалунішка ОРТОПЕД»

У виробництві ортопедичного взуття важливе дотримання не тільки технологічних процесів, але і стандартів ваги готового продукту. Адже який толк в спеціального взуття, якщо qjuj важко не просто носити, а й просто тримати в руці?
Взуття для дітей Шалунішка відповідає цим стандартам, оскільки  використовуються технології, що зменшують вагу дитячого взуття.

Устілка складається не з одного шару: верхній шар - з м'якої натуральної шкіри високої якості, під ним - антибактеріальна устілка, яка ефективно вбирає в себе  вологу, що виділяється ступнею.

Каблук оснащений повітряним амортизатором; він пом'якшує кожен крок малюка і у випадку хворобливого удару в області п'яти амортизує силу удару.

Підошва має зубчасту форму - щоб малюк не послизнувся і не впав.

 

ТМ Шалунішка пропонує дитяче взуття та для тих малюків, хто тільки-тільки починає ходити. Крихітні пупси, тренуючись робити перші кроки, спираються не на всю ступню, а тільки на шкарпетки. Наше взуття за рахунок жорсткої підошви дозволить малюку спиратися на ніжку правильно, тобто природним чином.

... Майже всі мами чомусь упевнені, що ортопедичне взуття призначається виключно тим діткам, яким вже діагностували невтішні паталогічні зміни стопи. Тому, проходячи періодичний огляд у медичних фахівців і отримуючи позитивні висновки, мами переводять дух і купують крихтах милі балетки з квіточками або фліп-флоп на плоскій підошві. Тим часом ортопедичне взуття, яке є прекрасним засобом як правильного розвитку стопи, так і профілактики виникнення патологій, бажано носити до 4-х років, а в ідеальному варіанті до самої школи, до 6-7 років.

Дитяче ортопедичне взуття Шалунішка ОРТОПЕД виготовлене ​​з урахуванням всіх ортопедичних, анатомічних і профілактичних факторів, так необхідних для здорового росту ніг.

 
2018-03-13 16:48:05
0
5505

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами