Топ-100

Дитячі валянки Капіка

Дитячі валянки Капіка

 

ВАЛЯНКИ KAPIKA– НАЙКРАЩЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ ЗИМИ!

 

Валянки - це взуття з багатовіковою історією. Прообразом сучасних валянок вважається взуття кочових народів, історія яких налічує більше 1,5 тисячі років. Войлочне взуття складного крою також знаходили в розкопках, що відносяться до 8-10 століттях нашої ери. Перша ж згадка про «войлочні чоботи» міститься в найдавнішому творі руської літератури «Слові о полку Ігоревім».

    Великі російські правителі жалували валянки своєю увагою. Катерина Велика замовляла кращим майстрам валянки з найтоншої чорної шерсті і носила їх під криноліновими сукнями, а російська імператриця Анна Іванівна навіть дозволяла одягати валянки придворним дамам до парадних нарядів.

     Виникнувши в кінці XVII століття , валянне виробництво поширилося по всій Росії. Спочатку це було «домашнє» виробництво - в кожній хаті була своя «фабрика» , в якій доморощені умільці працювали довгими днями в кропіткому процесі виготовлення валянок. Ця праця була важкою , але вигідною , адже у валянки взути можна було не тільки свою сім'ю , а й віднести кілька пар на ярмарок. Валянки в російських сім'ях берегли , їх передавали у спадок і підносили як цінний дорогий подарунок. У маси ж валянки прийшли після винаходу способу їх промислового виробництва - сталося це в XIX столітті - і з тих пір стали неодмінним супутником як селянина , так і солдата. До речі , у фатальні сорокові роки для потреб радянської армії було виготовлено близько 100 мільйонів пар валянок. Навіть у німців валянки вважалися кращим трофеєм - солдати готові були їх обміняти на будь-які цінності і навіть на золотий годинник. Так російський валянок пройшов від Москви до Бреста і переміг німецький чобіт !

 

   Шлях валянок був не простим, але сьогодні ми повертаємося до витоків, і вже на вулицях мегаполісів все частіше можна зустріти модниць в ошатних валянках. 

  Тенденція «повернення» валянок чітко проглядається в колекціях як західних, так і російських кутюр'є. Наприклад, Джанфранко Ферре одним з перших вивів російські валянки на великій подіум, а В'ячеслав Зайцев розробив ексклюзивну колекцію luxsury-валянок.

 

 

     Говорячи про моду , не слід забувати і про користь і зручність валянок. Натуральна овеча вовна - це основна сировина для виробництва валянок. Волокна натуральної вовни , завдяки своїй ворсистої і багатошаровій структурі , здатні зберегти тепло навіть у найлютіші морози . Крім того шерсть прекрасно поглинає вологу , забезпечуючи постійне відчуття «сухого тепла».

    Слід пам'ятати , що валянки це в першу чергу взуття для сухої морозної зими . У силу специфіки матеріалу валянки не слід носити в сльоту або дощ , для цього існую гумові чоботи , а ось в тріскучі морози та з вовняним шкарпеточкою валянки будуть в самий раз . Після прогулянки обов'язково смахніте сніг з валянок , адже , розтанувши в приміщенні , він може намочити шерсть , і в результаті до наступної прогулянки ваші валянки виявляться не готові.

    Валянки - це найкраще взуття для самих маленьких дітей , які поки не так активно граються на свіжому морозному повітрі. При довгих прогулянках в колясці або пішки ніжки малюка ніколи не замерзнуть , якщо будуть взуті в виготовлені з натуральної вовни валянки Капіка . Натуральна вовна , прискорює циркуляцію крові , є не тільки засобом профілактики простудних захворювань , але також сприяє швидкому одужанню малюка. Цілющі властивості овечої вовни прискорюють загоєння ран і переломів , перешкоджають запальним процесам . Валянки надають масажний ефект за рахунок мікроуколів вовняних волосків і тертя стопи об шерсть - в результаті створюється електростатичне поле , яке забезпечує кращу циркуляцію крові.

ДЕКІЛЬКА ЦІКАВИХ ФАКТІВ О ВАЛЯНКАХ

  • Валянки це, по суті , єдине взуття , в процесі виготовлення якого тварини залишаються живі , і ми сміливо можемо стверджувати , що при виробництві валянок KAPIKA не постраждало жодної овечки ! :)
  • Пам'ятник цьому по істині « гуманному »  взуттю встановлено в Улан- Уде - триметрові кам'яні валянки , поміщені на постамент , стали однією з визначних пам'яток столиці Бурятії. Також пам'ятники валянку є в Мишкіну і Рязані .
  • Чемпіонати з метання валянок вже кілька років проходять в П'ятигорську і в Сиктивкарі. Як говорять учасники , головне в « валенкометанні " не сила кидка , а точність прицілу , адже валянок в силу своїх специфічних аеродинамічних властивостей часто вередує і летить не по заданій траєкторії.

ВАЛЯНКИ КАПІКА – ЦЕ:

 

- Італійський волок товщиною 0,6 см - виготовлений екологічно чистим способом
- Модний дизайн - розроблений за участю італійських модельєрів
- Широка колірна гамма
- Різноманітність форм і способів обробки: вишивка , аплікація , декорування стразами
- Зносостійка , міцна , легка підошва зі спіненого поліуретану з анти- ковзаючим ефектом
- Додатковий захист носа і задника від промокання і деформації
- Різні варіанти застібок : блискавка , липучка
- Широка розмірна група - валянки для самих маленьких , а в наступному сезоні ще й ошатні валянки для школярів- модників

 

 

 ВАЛЯНКИ КАПІКА - НОСІТЬ НА ЗДОРОВ`Я!

10/03/2018 16:15:50
0
2091

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами