Топ-100

Emel - дитяче взуття яке виготовляється вручну.

Emel - дитяче взуття яке виготовляється вручну.

 

Emel - взуття для дітей яке виготовляється вручну виключно з натуральних матеріалів. Його виробництвом займаються ентузіасти , які з любов'ю дбають про здоров'я дитячих ніжок.

Дитяче взуття EMEL робиться з любов'ю і турботою про його кожного маленького власника!

  Торгова марка EMEL ( Польща ) спеціалізується на пошитті дитячого взуття з 1992 року. Воно відрізняється бездоганною якістю матеріалів : це шкіра тільки вищого гатунку , натуральна овчина і підошва італійського виробництва.

  Якщо Ваша дитина робить свої перші кроки , кращим помічником для нього буде «правильне» взуття EMEL . Еластична підошва взуття цієї марки стійка до ковзання . М'які анатомічні устілки EMEL забезпечені спеціальним вентильованим шаром , під вагою дитини вони приймають оптимальну форму для створення особливого комфорту при ходьбі. Всі ці переваги розроблені спеціально для маленьких ніжок щоб уникнути розвитку захворювань стоп в майбутньому. В асортименті EMEL - дитяче взуття на всі випадки життя: від ідеальної пари для перших кроків до підліткового взуття великих розмірів .

Коли батьки вибирають взуття для свого малюка , на першому місці стоїть зручність , а вже потім мода і стиль. Кожні два роки продукцію Emel досліджує Варшавський інститут матері і дитини. У 2011 р. компанія отримала найвищі оцінки у всіх категоріях. Єдина мета компанії - створити комфорт , який забезпечить правильний розвиток стоп!

Чому ж так важлива ручна робота? Справа в тому , що жоден верстат не здатний відчути напругу делікатної шкіри , яка повинна використовуватися для виробництва дитячого взуття. Саме тому здібності людських рук незамінні.

Від якості шкіри залежить зручність , функціональність і зовнішній вигляд взуття . Її підбором займається особисто хазяйка фірми , ставлячи перед виробниками шкіри дуже високі вимоги. Для дублення шкіри , з якої відшивається дитяче взуття EMEL , не використовується канцерогенний хром.

 

Висока якість дитячого взуття Емель визнана батьками та докторами - ортопедами . Свідченням цьому є численні нагороди та відзнаки. У 2011 році зусилля компанії були винагороджені по заслугах , і EMEL була визнана кращою торговою маркою з виробництва дитячого взуття в Польщі. Дитяче взуття EMEL має всі необхідні сертифікати якості Центральної лабораторії взуттєвої індустрії в Польщі. Інститут матері і дитини у Варшаві схвалив взуття марки EMEL і дав йому найкращі рекомендації . Взуття EMEL - це запорука здоров'я та комфорту вашого малюка!

 

Від чистого серця рекомендуємо Emel для Ваших діток! Діти заслуговують найкращого! 

Беата і Цезари Куджин 

(Власники, творці Emel і великі ентузіасти виробництва дитячого взуття.)

2018-03-13 16:32:36
0
1866

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами