Топ-100

Умови угоди | Магазин kapitoshka.cv.ua

        Адміністрація магазину інформує всіх зареєстрованих клієнтів про те, що Ваші особисті дані зберігаються в базі магазину kapitoshka.cv.ua. Особисті дані клієнтів зберігаються виключно для внутрішнього користування, і обробляються з метою реалізації замовлень, проведення промоційних і рекламних акцій, з дотриманням вимог стосуються захисту даних, визначених у положеннях про захист особистих даних.
 
        Кожен клієнт має право доступу до своїх особистих даних, право на внесення змін до них і може зажадати припинення обробки його особистих даних.
        Адміністрація магазину має право надавати особисті дані клієнта іншим фірмам в рекламних і промоційних цілях з дотриманням правил, визначених у положеннях про захист особистих даних.
       Під «іншими фірмами» маються на увазі компанії надають послуги доставки вантажів (доставка посилок), сервіси sms-розсилки (доставка повідомлень про відправленнях і проведених акціях), сервіси e-mail розсилки (підписка на новини магазину) та інше.
 

Згода щодо обробки та захисту персональних даних

           Погоджуючись з викладеним вище Ви  даєте згоду на обробку, зберігання та використання своїх персональних даних у вигляді бази даних «Покупців» та  погоджуєтесь з тим, що за наданою контактною інформацією (телефон, e-mail) Ви  згідні отримувати рекламні та акційні пропозиції від магазину kapitoshka.cv.ua
 
            Крім зазначеного вище , справжнім надаю свою згоду на те , що у разі потреби , мої персональні дані можуть бути оброблені і переслані ( передані ) третім особам (зокрема , компанії, що надає послуги доставки товару) у рамках реалізації мети , зазначеної в першому абзаці цих умов. Цим підтверджую , що внесення моїх персональних даних до бази (бази ) даних , передача, розповсюдження , зміна та інша обробка моїх персональних даних з вищезазначеною метою не вимагає додаткового повідомлення мене про такі дії з моїми персональними даними, а також Ви приймаєте всі правила та умови роботи магазину (оплата, доставка, повернення та інші) і погоджуєтеся з ними.