Топ-100

Як визначити розмір дитячого взуття?


Як визначити розмір дитячого взуття?

Загальні рекомендації:

1.  Вимірювання краще всього проводитинаприкінці дня, коли розмір ноги максимальний (до кінця дня до ніг доливає кров і розмір стопи збільшується).

2.  Перед тим, як проводити вимірювання, надіньте дитині на ніжкии шкарпеточки, з якими дитина найчастіше носитиме нове взуття (товщина шкарпетки, особливо при використанні вовняної товстої шкарпетки носка, помітно впливає на розмір необхідного взуття).

3.  Краще проводити вимірювання обох ніг і орієнтуватися слід на більший результат вимірів. 

 


Порядок дій: 

1.  Поставте дитину на аркуш паперу, постелений на рівну поверхню. Відстань між ногами має бути 10 - 15 см. Дитина повинна саме стояти  на аркуші, в крайньому випадку сидіти поставивши ногу на підлогу. Інакше можна помилитися з розміром в меншу сторону, що украй небажано. 

Для визначення розміру ніжки у дітей у віці від 0 до 1 року рекомендуємо використовувати мотузочок, який після вимірів можна зміряти лінійкою. 

  • вимірюйте обидві стопи (якщо одна на кілька міліметрів довша, то орієнтуйтеся на неї);
  • робіть всі вимірювання ввечері (нога за день "розтягується");

2. Олівцем обкресліть ступню. При вимірюванні тримайте олівець строго вертикально і стежте, щоб олівець перебував в постійному контакті із ступнею під час всього процесу.

3.  Для визначення довжини стопи зміряйте відстань між самими віддаленими точками креслення по довжині так, як це показано на малюнку 2.

рис. 2

 

4.  Враховуйте запас (0,5-1,5 см, але не більше). Отриманий Вами результат округліть до найближчого більшого числа, кратного 5 мм, - це розмір в метричній системі. 

Після цього знайдіть в таблиці відповідності розмірів свою довжину стопи (у різних виробників ці таблиці різні)  і ви отримаєте номер розміру, відповідний Вашим вимірам. 

5. Виробники дитячого взуття часто відхиляються від еталонного визначення розміру в ту або іншу сторону. Тому треба завжди знати довжину ніжки в мм і, виходячи з цього, уточнювати у продавців-консультантів потрібний розмір саме у взуття, яке Ви купуєте.

 

РЕКОМЕНДУЄМО при виборі розміру враховувати запас від довжини стопи:

 

Розміри Весняне взуття Літнє взуття Зимове взуття
21-25 6-7 мм 6-7 мм 7-8 мм
26-30 7-9 мм 6-8 мм 8-10 мм
31-35

8-10 мм

8-10 мм 10-12 мм
36-40 9-12 мм 9-12 мм 12-15 мм

 Будь-ласка - дзвоніть або пишіть нам в разі необхідності отримати будь-яку консультацію по підбору розмірів та здійсненню покупок  в нашому магазині. Ми зацікавлені в тому, щоб Вашим діткам все підійшло!