Топ-100

Оплата | Інтернет магазин kapitoshka.cv.ua

 

 Оплата на карту Приватбанка. Реквізити для здійснення оплати будуть вислані Вам в смс-повідомленні , після уточнення всіх деталей замовлення та його підтвердження . Замовлення почнуть збирати відразу після оплати.

         При замовленні на суму понад 2000 грн. і 100% передоплаті по виставленному рахунку доставка - безкоштовно.

 

Накладений платіж (післяплата). Ви оплачуєте замовлення при отриманні посилки * . 

 * Останнім часом  стали нерідкими випадки , коли люди замовляють товар післяплатою , проте в результаті не приходять його забирати. У цьому випадку , посилка повертається до нас назад і магазин змушений оплачувати її "мандрівку" в обидва кінці. У зв'язку з цим відправка замовлень післяплатою здійснюється тільки після оплати клієнтом авансу в розмірі 100 грн., як суми коштів на можливу оплату пересилки посилки в дві сторони. Відповідно сама сума післяплати стає на 100 грн. менше вартості замовлення. Будь ласка поставтеся до цього з розумінням.

Поштові послуги з переказу післяплати та банківську комісію оплачує клієнт.   

 

Після здійснення оплати, будь-ласка, повідомте про це в телефонному режимі (дзвінок або СМС-повідомлення).

Незалежно від способу оформлення замовлення, здійснюючи оплату замовленого Вами товару або внесення авансу, у випадку "Післяплати", Ви приймаєте всі правила та умови роботи магазину (оплата, доставка, повернення та інші) і погоджуєтеся з ними.

Будь ласка, зберігайте чек про оплату і упаковку протягом гарантійного терміну експлуатації.