Топ-100

ShagoVita - найкраще взуття для любих діток!

ShagoVita - найкраще взуття для любих діток!

НАЙКРАЩЕ ВЗУТТЯ ДЛЯ НАШИХ ЛЮБИХ ДІТЕЙ !

    ShagoVita - це якісне , натуральне , стильне дитяче взуття оригінального дизайну , що поєднує функціональність , комфорт і добротний зовнішній вигляд.
   Доведено , що за день дитина здійснює від 18 до 20 тисяч кроків , дорослі ж - у два рази менше. 98 % дітей народжуються зі здоровими ногами , проте 60 % дорослих страждають від порушення розвитку ніг , а це наслідок неправильного вибору дитячого взуття. Тому фахівці фабрики роблять все , щоб дитяче взуття ШагоВіта було максимально зручним , міцним і правильно сконструйованим.

 

 

   Взуття для дітей ShagoVita відповідає вимогам ГОСТ 26165-2003 , які розробив Центральний науково -дослідний інститут шкіряно -взуттєвої промисловості , постійно проходить сертифікацію в Національній системі сертифікації та гігієнічну реєстрацію в МОЗ Республіки Білорусь. Важливо і те , що на всіх етапах виробництва, взуття ShagoVita піддається строгому контролю якості. Підприємство має свою акредитовану випробувальну лабораторію , в якій проходять випробування нетільки продукція , а й всі матеріали та комплектуючі .

80 -річний досвід роботи у виробництві взуття дає можливість батькам вибирати
 правильне дитяче взуття, а дітворі - впевнено крокувати по життю!

2018-03-13 16:13:20
0
620

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами