Топ-100

Текстильне дитяче взуття WALDI (Україна)

Текстильне дитяче взуття WALDI (Україна)

Текстильне дитяче взуття WALDI це сучасне, модне та правильне взуття для дітей, оздоблене веселими принтами та яскравими вишивками, завдяки чому дітки із легкістю і задоволенням його носять на прогулянках, в дитячих садочках, школах та вдома.

Кожна пара взуття для дітей WALDI  створюється з турботою та любов’ю усіх працюючих та несе в собі позитивну енергію. Розробкою моделей дитячого взуття WALDI займаються висококласні технологи та конструктори в тісній співпраці з лікарями ортопедами. Верх взуття виконаний з міцного текстилю, а підошва - з гнучких полімерів. В такому взутті ніжки непосиди не втомляться і дитину супроводжуватиме відмінний настрій весь день!

Все взуття для дітей WALDI тапочки, босоніжки, мокасини та кеди, виробляється в Україні та відповідає вимогам ГОСТ 26165:2009. На всіх етапах виробництва забезпечений постійний контроль якості і  регулярне проходження санітарно-епідеміологічної експертизи.

 

Дитяче взуття WALDI це:

-  натуральні текстильні матеріали європейського виробництва, гігієнічні властивості яких створюють зручність та комфорт маленьким ніжкам;

-  натуральні "дихаючі" тканини з яких виготовляється підкладка та внутрішня поверхня взуття;

-  профілактична антибактеріальна шкіряна устілка «SANITIZED» з супінатором. Завдяки використанню новітніх технологій вона створює антибактеріальне середовище для ніжок, а натуральна шкіра дозволяє ніжкам «дихати» та запобігає появі бактеріальних хвороб. Ортопедична подушечка запобігає появі плоскостопості;

-  жорсткий задник;

-  гнучка та легка підошва з ПВХ яка не  залишає слідів на підлозі. Все дитяче взуття має анатомічну внутрішню форму, оскільки виготовлене литтєвим методом кріплення.
 

 Наш інтернет магазин здійснює доставку товарів по всій території України, завдяки чому тепер Ви зможете купити дитяче взуття WALDI в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Львові, Чернігові, Одесі, Ужгороді, Тернополі, Чернівцях чи будь-якому іншому населеному пункті України, в незалежності від того де ви проживаєте.

13/03/2018 16:52:15
0
34424

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами