Містичний автомат Wish Master заслужено входить до найяскравіших і найперспективніших моделей з лінійки NetEnt. Тематичний напрямок азартної гри пов’язаний з легендами про джинів, здатних виконувати мрії. Випущено ігровий апарат у травні 2014 року. Незважаючи на дуже високий показник дисперсії, він користується незмінною популярністю у гостей онлайн казино Вулкан. Адже у слоті Виконавець Бажань навіть за найнижчих ставок можна виграти величезні суми. Це досягається за рахунок активації відразу кількох вигідних бонусних опцій.

Основний раунд гри

Виграш в автоматі приносять усі однотипні картинки, що потрапили на будь-яку активну лінію. Їх має бути мінімум три штуки, а послідовність повинна йти зліва направо. Всього ліній виплат двадцять і вони завжди перебувають в активному стані. На кожну можна ставити до десяти монет певної вартості (від 1 до 50 центів). Максимум на кін допускається поставити 200 монет. За високого показника RTP в 96.6% виграти можна до 900 тисяч, але для відігравання вейджера Wish Master не надто підходить. Призові комбінації картинок випадають майже в кожному другому-третьому спіні. Сума призових розраховується з урахуванням коефіцієнта виграшного елемента (до х750). Основний потенціал моделі розкривається в прокрутках. Барабани можна обертати вручну, натискаючи кнопку «Пуск» або налаштувати автоматичний режим.

Спеціальні символи

Набір базових елементів в ігровому автоматі Виконавець Бажань представлений стильно оформленими картковими фігурами та хитромудрими масками. Крім них, в азартній грі фігурують два спеціальні символи:

Бонусна гра

Ігрові автомати онлайн, такі як Wish Master дають можливість запуску бонусної гри, що пропонують онлайн слоти. Щойно в будь-якому місці екрана з’являється Скаттер, з лампи вилітає примарний дух і активує одну з призових функцій. Наприклад, Вайлди можуть випасти смугою або розширитися на всю вертикаль, випадкова картинка стає «дикою», два додаткові символи Wild з’являться в довільних комірках або ж виплата збільшиться додатково у 2-3 рази. Усі сувої активні протягом 10 обертань, але їхня дія може ще продовжуватися. Одночасно активуються тільки три опції, за кількістю осередків у лівому верхньому кутку ігрового поля. Під час випадання нового сувою він займає крайню ліву позицію і поступово зміщується вправо. На спіни зі сувоями в містичному автоматі Виконавець Бажань резервується понад 70% виграшів! Слот Alaskan Fishing може похвалитися подібною характеристикою і крутими виплатами реальних грошей.

Visa
Kyivstar
MasterCard
Vodafone
Lifecell
Monobank